Toruński Park Technologiczny Miejsce inspirowania innowacjiPL / EN

Kariera

Kariera w szerszej
perspektywie

06 / 07 / 2021

Specjalista ds. dotacji – Fundusz Eksportowy

Aktualnie poszukujemy osoby do rozliczania i kontroli projektów unijnych realizowanych w ramach Funduszu Eksportowego.

Wymagania obowiązkowe:

•    wykształcenie wyższe (mile widziani absolwenci kierunków ekonomicznych: ekonomia, finanse i rachunkowość),
•    biegła umiejętność obsługi komputera (Microsoft Office oraz Internet, poczta elektroniczna).

Dodatkowe atuty:

•    roczne doświadczenie/staż na stanowisku związanym z rozliczaniem projektów unijnych,
•    znajomość Wytycznych w zakresie kwalifikowalności wydatków w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, Europejskiego Funduszu Społecznego oraz Funduszu Spójności na lata 2014-2020,
•    znajomość zasad przygotowywania postępowań związanych z wyborem Dostawców/Wykonawców w oparciu o zasadę konkurencyjności,
•    prawo jazdy kat. B,
•    samodzielność, odpowiedzialność, zaangażowanie,
•    komunikatywność.

Osoba zatrudniona odpowiedzialna będzie za:

•    obsługę przedsiębiorstw w ramach projektu grantowego,
•    monitoring projektów przedsiębiorców,
•    utrzymanie stałego kontaktu z obsługiwanymi firmami.

Zadania zatrudnionej osoby:

•    ocena wniosków o powierzenie grantów,
•    podpisywanie umów z przedsiębiorstwami,
•    rozliczanie wniosków o płatność (refundacja/zaliczka),
•    bieżąca kontrola wydatków oraz kontrola w siedzibach przedsiębiorstw,

Oferujemy:

•    pracę w młodym, dynamicznie rozwijającym się zespole,
•    motywujący system wynagrodzenia,
•    dostęp do pakietu medycznego PZU Zdrowie oraz ubezpieczenie grupowe w PZU Życie,
•    narzędzia pracy zdalnej.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres: sekretariat@tarr.org.pl do dnia 30.07.2021r. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

W CV prosimy zawrzeć klauzulę o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Dane kontaktowe:

Renata Wichrowska
Sekretariat Zarządu TARR S.A. 56 699 55 00
WIĘCEJ OGŁOSZEŃ