Toruński Park Technologiczny Miejsce inspirowania innowacjiPL / EN

Wydarzenia

Dzisiaj jest:
21 październik 2021
wybierz inną datę
26 / 10 / 2021

Jak zredukować zużycie energii w Twojej firmie? Europejski Tydzień Zrównoważonej Energii 2021 w Kujawsko-Pomorskiem, webinarium, 26.10.2021 r.

W dniach 25–29 października odbędzie się największe wydarzenie poświęcone OZE i efektywnemu wykorzystaniu energii w Europie pod nazwą Tydzień Zrównoważonej Energii UE (EUSEW), organizowane przez Komisję Europejską. Podejmując inicjatywę KE, 26 października br. zapraszamy na webinar „Jak zredukować zużycie energii w Twojej firmie? Europejski Tydzień Zrównoważonej Energii 2021 w Kujawsko-Pomorskiem” w formie warsztatów, skierowany przede wszystkim do przedsiębiorców sektora MŚP z regionu Pomorza i Kujaw.

Jeśli Twoja praca wspiera ekonomię opartą na czystej, bezpiecznej i wydajnej energii, to wydarzenie jest dla Ciebie!

Termin: 26 października 2021 r. godz. 10.00-14.00

Formuła wydarzenia: online

Wzorem ubiegłorocznej edycji,  EUSEW 2021 odbędzie się wyłącznie w formule online i zrealizowany zostanie pod hasłem: „W kierunku 2030: Przekształcenie europejskiego systemu energetycznego”.

Czego można będzie się dowiedzieć?

 • przedstawione zostaną praktyczne narzędzia dla MŚP służące poprawie efektywności energetycznej;
 • omówimy jak zredukować zużycie energii w sektorze MŚP już dziś oraz jakie działania w tym zakresie będą konieczne w przyszłości.

Prelegenci:

Wojciech Stańczyk, specjalista w Dziale Projektów i Ekspertyz Krajowej Agencji Poszanowania Energii S.A. Absolwent wydziału Mechanicznego Energetyki i Lotnictwa Politechniki Warszawskiej. Prowadzi i realizuje zadania w międzynarodowych i krajowych projektach m.in. z zakresu efektywności energetycznej w tym systemów wsparcia i wdrażania postanowień unijnych dyrektyw.

Mariusz Stawiński, dyrektor handlowy, Solwena Sp. z o.o. Menedżer, który harmonijnie łączy wieloletnie doświadczenie menedżerskie, zdobywane w obszarach dystrybucji, marketingu i R&D w branżach wysokospecjalistycznych produktów technicznych, IT oraz związanych z nimi usług. Entuzjasta nowych technologii i ich wykorzystania w celu poprawy efektywności i komfortu życia. Jako dyrektor handlowy w Spółce Solwena kompleksowo zajmuje się zagadnieniami handlowymi, nawiązywaniem współpracy z odbiorcami, budowaniem sieci partnerskiej i szeroko pojętą komunikacją marketingową oraz promowaniem idei ograniczania energii z wykorzystaniem rozwiązań IoT, integracji z urządzaniami automatyki, a także zmiany nawyków przedsiębiorstw MŚP zawiązanych ze zużywaną energią.

EUSEW – sesje organizowane przez KE

Sesje organizowane przez Komisję Europejską koncentrować będą się na kwestiach związanych ze zrównoważoną energią, omówione zostaną nowe cele polityki UE, najlepsze praktyki i pomysły dotyczące zrównoważonej energii.

Więcej informacji na stronie Komisji Europejskiej: EUSEW

Udział w wydarzeniu jest BEZPŁATNY.

Webinar zostanie zorganizowany na platformie MS Teams.

Aby wziąć udział w spotkaniu należy wypełnić FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY.

PROGRAM 

 

ZAPRASZAMY!

 • 26 / 10 / 2021 Jak zredukować zużycie energii w Twojej firmie? Europejski Tydzień Zrównoważonej Energii 2021 w Kujawsko-Pomorskiem, webinarium, 26.10.2021 r.
  26 / 10 / 2021 Jak zredukować zużycie energii w Twojej firmie? Europejski Tydzień Zrównoważonej Energii 2021 w Kujawsko-Pomorskiem, webinarium, 26.10.2021 r.
  godzina: 10.00
  miejsce: online
  organizator: Toruńska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.

  W dniach 25–29 października odbędzie się największe wydarzenie poświęcone OZE i efektywnemu wykorzystaniu energii w Europie pod nazwą Tydzień Zrównoważonej Energii UE (EUSEW), organizowane przez Komisję Europejską. Podejmując inicjatywę KE, 26 października br. zapraszamy na webinar „Jak zredukować zużycie energii w Twojej firmie? Europejski Tydzień Zrównoważonej Energii 2021 w Kujawsko-Pomorskiem” w formie warsztatów, skierowany przede wszystkim do przedsiębiorców sektora MŚP z regionu Pomorza i Kujaw. Jeśli Twoja praca wspiera ekonomię opartą na czystej, bezpiecznej i wydajnej energii, to wydarzenie jest […]

  czytaj więcej
 • 12 / 10 / 2021 Śniadania Biznesowe z EEN: Międzynarodowe prawo podatkowe dla małych i średnich przedsiębiorstw – praktyczne aspekty – Toruń, 12.10.2021 r.
  12 / 10 / 2021 Śniadania Biznesowe z EEN: Międzynarodowe prawo podatkowe dla małych i średnich przedsiębiorstw – praktyczne aspekty – Toruń, 12.10.2021 r.
  godzina: 9.00
  miejsce: Hotel Filmar
  organizator: Toruńska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.

  Toruńska Agencja Rozwoju Regionalnego zaprasza przedsiębiorców sektora MŚP, w szczególności z województwa kujawsko-pomorskiego, do udziału w bezpłatnym szkoleniu z cyklu Śniadania Biznesowe z EEN: Międzynarodowe prawo podatkowe dla małych i średnich przedsiębiorstw – praktyczne aspekty. Spotkanie odbędzie się w formule stacjonarnej. Termin szkolenia: 12 października 2021 r., godz. 9.00-14.00 Miejsce: Hotel Filmar w Toruniu, przy ul. Grudziądzkiej 39-43 Dlaczego warto wziąć udział? Uczestnicy spotkania będą mogli zapoznać się z podstawowymi zasadami opodatkowania dochodów w relacjach transgranicznych; Przedstawimy kto podlega ograniczonemu i nieograniczonemu obowiązkowi podatkowemu; […]

  czytaj więcej
 • 28 / 10 / 2021 Spotkania B2B podczas DroneTech World Meeting 2021 w formule hybrydowej – 28-29 października 2021 r.
  28 / 10 / 2021 Spotkania B2B podczas DroneTech World Meeting 2021 w formule hybrydowej – 28-29 października 2021 r.
  godzina:
  miejsce: Arena Toruń
  organizator: Toruńska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.

  Toruńska Agencja Rozwoju Regionalnego informuje, iż w ramach DroneTech World Meeting 2021 , odbywać się będzie wydarzenie towarzyszące – giełda kooperacyjna w formule hybrydowej, czyli cykl międzynarodowych biznesowych spotkań bilateralnych. Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa przedstawicieli branży samolotów i pojazdów bezzałogowych, a także potencjalnych odbiorców tych rozwiązań tj. JST, policji, straży pożarnej, służb ratowniczych, nowoczesnego rolnictwa, gospodarki leśnej, farm wiatrowych i fotowoltaicznych itp. W tym roku, ze względu na sytuację wywołaną przez Covid-19, impreza odbędzie się w formule hybrydowej, pierwszego dnia […]

  czytaj więcej
 • 23 / 09 / 2021 Konferencja Trendy Biznesu 2021- Bydgoszcz, 23 września
  23 / 09 / 2021 Konferencja Trendy Biznesu 2021- Bydgoszcz, 23 września
  godzina:
  miejsce: Bydgoskie Centrum Targowo-Wystawiennicze
  organizator: Pracodawcy Pomorza i Kujaw

  Pracodawcy Pomorza i Kujaw oraz Agencja Marketingowa TANDEM już po raz czwarty zapraszają na konferencję Biznes Trendy 2021, która odbędzie się 23 września 2021 r. (czwartek) w Bydgoskim Centrum Targowo-Wystawienniczym. Tegoroczna edycja wydarzenia poruszy kwestie nowej rzeczywistości biznesowej, wyzwań w organizacji firmy oraz trendów w biznesie na przykładzie doświadczeń konkretnych marek. Na scenie Biznes Trendy 2021 wystąpią eksperci ze świata nauki i biznesu, którzy podsumują ostatnie miesiące oraz postarają się odpowiedzieć na pytanie, jak dostosować działalność do nowych realiów rynkowych. […]

  czytaj więcej
 • 20 / 09 / 2021 Międzynarodowa Giełda Kooperacyjna podczas Konferencji POLISHOPA Design Thinking w dniach 20-21 września 2021 r.
  20 / 09 / 2021 Międzynarodowa Giełda Kooperacyjna podczas Konferencji POLISHOPA Design Thinking w dniach 20-21 września 2021 r.
  godzina:
  miejsce: online
  organizator: Toruńska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.

  organizator: Toruńska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A., SHOPA Sp. z o.o. formuła: online data: 20-21 września 2021 r. Toruńska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. serdecznie zaprasza przedsiębiorców, ekspertów, specjalistów, entuzjastów  i wszystkich zainteresowanych wykorzystaniem metod Design Thinking* oraz Service Design** w tworzeniu innowacyjnych produktów i usług,  poszukiwaniu niestandardowych rozwiązań, czy projektowaniu usług zorientowanych na użytkownika do udziału w Międzynarodowej Giełdzie Kooperacyjnej POLISHOPA Business Match 2021 towarzyszącej tegorocznej Konferencji POLISHOPA Design Thinking, która odbędzie się wirtualnie od 20 do 21 września 2021 r. link do rejestracji: https://polishopa-2021-online-business-match.b2match.io/home link do wydarzenia: https://polishopa.pl/ […]

  czytaj więcej
WIĘCEJ WYDARZEŃ