Toruński Park Technologiczny Miejsce inspirowania innowacjiPL / EN

Wydarzenia

Dzisiaj jest:
26 maj 2019
wybierz inną datę
04 / 06 / 2019

Targi przemysłowe +INDUSTRY 2019 – Bilbao, Hiszpania, 4-6 czerwca 2019 r.

Na początku czerwca w Bilbao Exhibition Centre w Hiszpanii odbędą się największe w tym kraju targi przemysłowe. Ponad 1.400 wystawców zaprezentuje swoje najlepsze rozwiązania w dziedzinach aeronautyki, motoryzacji, inwestycji, przetwórstwa metalu, energetyki, przemysłu kolejowego, inżynierii, obrabiarek, petrochemii, hutnictwa żelaza i stali, transportu, oczyszczania ścieków i zarządzania odpadami, a także różnych kanałów dystrybucji.

 

TARGI WYSTAWIENNICZE

Wyjątkowa przestrzeń wystawiennicza oferuje ciekawą podróż przez 7 różnych międzynarodowych targów, odbywających się w tym samym czasie:

 

ADDIT3D 2019 – produkcja przyrostowa i 3D. Wydarzenie to zgromadziło w 2017 roku 137 wystawców z takich krajów jak Niemcy, Belgia, Hiszpania, Estonia, Francja, Włochy, Malta, Portugalia czy Wielka Brytania, a odwiedziło je ponad 40.000 gości.

 

BeDIGITAL – to wszystko co jest związane z tzw. przemysłem 4.0, czyli czwartą rewolucją przemysłową. Zastosowanie zautomatyzowanych systemów na skalę przemysłową w procesach produkcyjnych, pojawienie się systemów cyberfizycznych i powiązanie ze sobą jednostek produkcyjnych oraz osiągnięcie cyfrowych sieci produkcyjnych, umożliwia przyspieszenie produkcji i bardziej efektywne wykorzystanie zasobów. W tej kategorii w zeszłym roku wystawiło się 85 wystawców.

FITMAQ 2019 – to już czwarta edycja targów Maszyn Używanych, które osiągnęły w Hiszpanii niebywałą popularność. Podczas poprzedniej edycji swoje maszyny wystawiło na sprzedaż ponad 20 przedsiębiorców.

 

FERROFORMA – Industry Tools by Ferroforma, koncentrując się na przemyśle, ma stać się główną platformą, na której oferowane są rozwiązania i propozycje komercyjne w zakresie narzędzi. Pomogłyby one otworzyć nowe rynki i wykreować produkty, które z kolei promowałyby zdolność do pracy nad nowymi możliwościami, uzyskując dostęp do sektorów przemysłowych, takich jak przemysł lotniczy, motoryzacyjny i kolejowy, a także zaopatrzenie przemysłowe, sklepy ze sprzętem i dystrybucja sprzętu na dużą skalę. Ostatnie wydarzenie pod tym szyldem zgromadziło aż 429 wystawców z 32 krajów!  Maintenance Bilbao 2019 – Treść wydarzenia obejmie pełen zakres usług serwisowych od inspekcji i monitoringu po konserwację zapobiegawczą i naprawczą. Sekcje, w których odbywa się wystawa, to pomiary, ocena i kontrola, konserwacja i smarowanie, technologie konserwacji i usługi przemysłowe, rozwiązania oprogramowania przemysłowego, bezpieczeństwo i higiena pracy w przemyśle, usługi środowiskowe, usuwanie odpadów i recykling, oczyszczanie ścieków i wody, monitorowanie gleby i zanieczyszczenie wód gruntowych, oczyszczanie powietrza i emisji, inżynieria, doradztwo i szkolenia. Swoje rozwiązania w 2017 roku zaprezentowało prawie 100 międzynarodowych wystawców.  Pumps&Valves 2019 – Sektory, które obejmuje ekspozycja, to pompy przemysłowe, zawory sterujące, zawory, uszczelki i szczeliwa, filtry i filtracja, urządzenia do przetwarzania, rury i rurociągi, urządzenia technologiczne i pomiarowe, testowe i kontrolne, urządzenia hydrauliczne i usługi przemysłowe. Ta przestrzeń wystawiennicza zgromadziła 152 firmy.

Subcontratacion 2019to z pewnością sekcja ciesząca się największą popularnością wśród wystawców, co pokazuje ich liczna obecność w poprzednich edycjach wydarzenia (2017r. – 616, 2015r. – 606). Znajdziemy w niej najbardziej podstawowe przemysłowe procesy podwykonawstwa jak i najnowocześniejsze technologie, kompletne procesy produkcyjne, sprzęt i materiały do ​​odlewania, kucia, walcowania, obróbki, spawania itp.

Strony internetowe targów:

ADDIT3D 2019
BeDIGITAL 
FITMAQ 2019 
Ferroforma 2019 
Maintenance Bilbao 2019 
Pumps & Valves 2019 
Subcontratación 2019

GIEŁDA KOOPERACYJNA
3rd Advanced & Digital Manufacturing Meetings

Giełda kooperacyjna to możliwość zaplanowania i odbycia międzynarodowych spotkań biznesowych w trakcie trwania targów. Wystarczy wejść na stronę: https://advanced-digital-manufacturing-meetings.b2match.io/, zarejestrować się, stworzyć swój profil w języku angielskim i wybrać przedstawicieli firm, z którymi chcą Państwo porozmawiać. Na kilka dni przed wydarzeniem otrzymają Państwo maila ze spersonalizowanym planem spotkań B2B. Do wzięcia udziału zapraszamy zarówno prywatne, jak i publiczne podmioty (firmy, klastery, laboratoria badawcze itp.).

Udział w giełdzie kooperacyjnej kosztuje 75€ (+VAT).

W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt z ośrodkiem Enterprise Europe Network przy Toruńskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A.:

Barbara Gregorczyk, barbara.gregorczyk@tarr.org.pl, 0048 56 699 54 80

 • 04 / 06 / 2019 Szkolenie: Zamówienia publiczne w dobie elektronizacji – Warszawa, 4 czerwca 2019 r.
  04 / 06 / 2019 Szkolenie: Zamówienia publiczne w dobie elektronizacji – Warszawa, 4 czerwca 2019 r.
  godzina:
  miejsce: Sienna Training Center
  organizator: Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości

  Zapraszamy na seminarium pt.: „Zamówienia publiczne w dobie elektronizacji” które odbędzie się 4 czerwca 2019 r., w Warszawie, w centrum szkoleniowym Sienna Training Center, mieszczącym się przy ul. Siennej 73. Celem seminarium jest przedstawienie uczestnikom najistotniejszych problemów związanych z udziałem w postępowaniach o udzielenie zamówienia publicznego oraz w postępowaniach odwoławczych. Poszczególne kwestie będą prezentowane w praktycznej formie, wskazującej realne trudności jakie mogą napotkać przedsiębiorcy w toku postępowania, a także sprawdzone sposoby eliminacji pojawiających się ryzyk Rozpoczęcie seminarium planowane jest na godz. […]

  czytaj więcej
 • 11 / 10 / 2019 Spotkania B2B podczas targów motoryzacyjnych TSLA EXPO – Rzeszów, 11 października 2019 r.
  11 / 10 / 2019 Spotkania B2B podczas targów motoryzacyjnych TSLA EXPO – Rzeszów, 11 października 2019 r.
  godzina:
  miejsce: Rzeszów
  organizator: Enterprise Europe Network

  W imieniu ośrodka Enterprise Europe Network przy Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału w Międzynarodowej Giełdzie Kooperacyjnej dla sektora AUTOMOTIVE, PRODUKCJI PRZEMYSŁOWEJ, AUTO-MOTO oraz TRANSPORT&LOGISTYKA w ramach trzeciej edycji Targów i Kongresu TSLA EXPO RZESZÓW 2019, które odbędą się w dniach 10-12.10.2019r.  Ostatnia edycja TSLA EXPO RZESZÓW 2018 zgromadziła blisko 5 000 gości i 98 wystawców oraz odbyło się około 70 spotkań brokerskich. Wśród uczestników kongresu i zwiedzających targi byli przedstawiciele władz województwa, przedstawiciele parlamentu, […]

  czytaj więcej
 • 07 / 10 / 2019 Spotkania biznesowe przemysłu mechanicznego i elektrycznego CONTACT-CONTRACT – Brno (Czechy), 7-9 października 2019 r.
  07 / 10 / 2019 Spotkania biznesowe przemysłu mechanicznego i elektrycznego CONTACT-CONTRACT – Brno (Czechy), 7-9 października 2019 r.
  godzina:
  miejsce: Brno, Czechy
  organizator: Enterprise Europe Network

  Ponad 1.600 wystawców i 80.000 odwiedzających pojawi się w dniach 7-11 października w Brnie na targach inżynieryjnych MSV. Ponad połowa z nich przyjedzie spoza Czech. Wydarzenie to skupia się na wszystkich kluczowych obszarach przemysłu mechanicznego i elektrycznego. Głównym tematem targów MSV jest Przemysł 4.0 i Digital Factory, czyli cyfryzacja produkcji, jeden z głównych kierunków procesu innowacji. Duży nacisk będzie stawiany na Gospodarkę obiegu zamkniętego w kwestii zarządzania zasobami. Jest to trend w kierunku zrównoważonego rozwoju. W tym roku podkreślane będą […]

  czytaj więcej
 • 06 / 06 / 2019 Konferencja: „Robotyzacja i sztuczna inteligencja – czy mnie na to stać?” – Toruń, 6 czerwca 2019 r.
  06 / 06 / 2019 Konferencja: „Robotyzacja i sztuczna inteligencja – czy mnie na to stać?” – Toruń, 6 czerwca 2019 r.
  godzina:
  miejsce: Aeroklub Pomorski
  organizator: Centrum Wsparcia Biznesu

  Centrum Wsparcia Biznesu w Toruniu zaprasza do udziału w konferencji „Robotyzacja i sztuczna inteligencja – czy mnie na to stać?”.  W spotkaniu z przedsiębiorcami wezmą udział m.in. przedstawiciele Microsoftu i firmy  OMRON. Największe międzynarodowe koncerny, które oferują rozwiązania robotyki i sztucznej inteligencji przedstawią w Toruniu zagadnienia związane z poprawą wydajności i konkurencyjności firm. Wśród poruszanych zagadnień m.in.: jakie zmiany spowoduje w firmie wprowadzenie robotów i SI,  jak poprawić wydajność produkcji przy powtarzalnych czynnościach, także takich, które wymagają wyjątkowej precyzji. Omówione […]

  czytaj więcej
 • 13 / 06 / 2019 Seminarium: “Doing Business in Portugal and Brazil” – Bydgoszcz, 13 czerwca 2019 r.
  13 / 06 / 2019 Seminarium: “Doing Business in Portugal and Brazil” – Bydgoszcz, 13 czerwca 2019 r.
  godzina:
  miejsce: Bydgoszcz
  organizator: Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego

  Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego oraz Polsko-Portugalska Izba Gospodarcza zapraszają przedsiębiorców zainteresowanych rozwojem międzynarodowej współpracy gospodarczej na seminarium rynkowe pn. Doing Business in Portugal and Brazil, które odbędzie się 13 czerwca 2019 r. w Bydgoszczy, w godz. 9:00-13:00 w Restauracji Sowa, przy ul. Mostowej 4 (Sala Waniliowa). Wydarzenie będzie doskonałą okazją do poznania warunków do inwestowania i rozwijania swojego biznesu na rynku portugalskim i brazylijskim. W programie seminarium: Powody do inwestycji i handlu na rynku portugalskim i brazylijskim Jak Polsko-Portugalska Izba […]

  czytaj więcej
WIĘCEJ WYDARZEŃ