Toruński Park Technologiczny Miejsce inspirowania innowacjiPL / EN

Wydarzenia

Dzisiaj jest:
22 wrzesień 2018
wybierz inną datę
20 / 03 / 2018

Spotkania B2B ESEF 2018 – Utrecht, Holandia, 20-23 marca 2018 r.

Ośrodek Enterprise Europe Network przy Toruńskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. wraz z Chambre de Commerce Luxembourg  serdecznie zaprasza do udziału w giełdzie kooperacyjnej ESEF 2018 która odbędzie się 20-23 marca 2018 r. w Utrechcie w Holandii.

Uczestnicy oraz branża:

European Subcontracting and Engineering Fair jest największą i najważniejszą imprezą targową w krajach Beneluksu w zakresie zaopatrzenia, podwykonawstwa oraz inżynierii. Targi odbywają się co 2 lata, odwiedzane są przede wszystkim przez przedstawicieli firm OEM (Original Equipment Manufacturers), ekspertów ds. rozwoju produktów oraz kupców.

Giełda kooperacyjna przeznaczona jest dla przedstawicieli firm i innych podmiotów działających w następujących sektorach:

 • Druk 3D,
 • Przemysł gumowy i tworzyw sztucznych,
 • Kompozyty,
 • Wzornictwo przemysłowe/rozwój produktu,
 • Oprogramowanie (systemy ERP i CAD),
 • Urządzenia i części precyzyjne.

 

Udział w spotkaniach B2B:

Wystawcy targów ESEF nie ponoszą kosztów związanych z rejestracją na giełdę kooperacyjną.

W przypadku pozostałych uczestników opłata jest następująca:

– 100 EUR za pierwszego uczestnika,

– 75 EUR za drugiego uczestnika z firmy.

Uczestnicy pokrywają koszty transportu i zakwaterowania we własnym zakresie.

Zgłoszenia przyjmowane są poprzez platformę internetową:

http://www.een-matchmaking.com/esef2018

W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt:

Miłosz Warachewicz, tel.: (56) 699 54 80, milosz.warachewicz@tarr.org.pl

Serdecznie zapraszamy!

 • 02 / 10 / 2018 Marketing internetowy w ekspansji zagranicznej – Toruń, 2 października 2018 r.
  02 / 10 / 2018 Marketing internetowy w ekspansji zagranicznej – Toruń, 2 października 2018 r.
  godzina:
  miejsce: Toruński Park Technologiczny, inkubator Exea Smart Space
  organizator: Toruński Park Technologiczny, Exea Smart Space

  We wtorek, 2 października, zapraszamy na specjalne wydarzenie adresowane do firm/startupów technologicznych (digital/IT/ICT), które chcą rozpocząć ekspansję zagraniczną (współpraca B2B). Dowiecie się jak się przygotować do ekspansji zagranicznej, no co zwrócić uwagę i jakich błędów nie popełniać. Będzie sporo praktycznych wskazówek z zakresu marketingu B2B i strategii. Pokażemy również jak budować wizerunek firmy w internecie. Będzie praktycznie i przystępnie! PROGRAM 17.00 – Rozpoczęcie 17.15 – Jak zwiększyć szansę na sukces firmy technologicznej na międzynarodowych rynkach? – Anna Kreiser, digitalkod.com 17:45 – […]

  czytaj więcej
 • 25 / 09 / 2018 Seminarium „Bezpieczny eksport: „ Jak rozliczać podatki związane z eksportem towarów w UE i poza UE?” – Bydgoszcz, 25 września 2018 r.
  25 / 09 / 2018 Seminarium „Bezpieczny eksport: „ Jak rozliczać podatki związane z eksportem towarów w UE i poza UE?” – Bydgoszcz, 25 września 2018 r.
  godzina:
  miejsce: Hotel City w Bydgoszczy
  organizator: Kujawsko-Pomorskie Centrum Obsługi Inwestorów i Eksporterów (K-PCOIE)

  Kujawsko-Pomorskie Centrum Obsługi Inwestorów i Eksporterów (K-PCOIE) przy Urzędzie Marszałkowskim Województwa Kujawsko-Pomorskiego ma zaszczyt zaprosić na seminarium poświęcone rozliczeniu podatków związanych z eksportem, p.n. „Jak rozliczać podatki związane z eksportem towarów w UE i poza UE?” TERMIN I MIEJSCE Seminarium odbędzie się 25 września 2018 r., w godz. 11.30-14.30, w Hotelu City w Bydgoszczy, ul. 3 Maja 6, sala B ORGANIZATOR Kujawsko-Pomorskie Centrum Obsługi Inwestorów i Eksporterów (K-PCOIE) przy Urzędzie Marszałkowskim Województwa Kujawsko-Pomorskiego PARTNER MERYTORYCZNY VatCit Kancelaria Doradztwa Podatkowego DO […]

  czytaj więcej
 • 27 / 09 / 2018 UX w praktyce – Toruń, 27 września 2018 r.
  27 / 09 / 2018 UX w praktyce – Toruń, 27 września 2018 r.
  godzina: 17:00
  miejsce: Toruński Park Technologiczny, inkubator Exea Smart Space
  organizator: Toruński Park Technologiczny, Exea Smart Space

  We wrześniu w Toruńskim Parku Technologicznym będzie głośno o User Experience (UX)!  Każdy z nas (i jako użytkownik i jako twórca) przekonał się już nie raz, że wygoda użytkowania stron internetowych i aplikacji mobilnych jest ważna. Jeżeli na co dzień zajmujesz się zmienianiem świata technologicznego na „more user-friendly”, szukasz inspiracji i konkretnej wiedzy, to przyjdź na nasze wrześniowe spotkanie poświęcone UX w praktyce. Dowiesz się na co konkretnie zwrócić uwagę i o czym pamiętać podczas projektowania stron www i aplikacji mobilnych, […]

  czytaj więcej
 • 04 / 10 / 2018 Spotkanie „Udział projektów realizowanych w ramach Europejskiej Współpracy Terytorialnej na terenie województwa kujawsko-pomorskiego w rozwoju regionu”- Toruń, 4 października 2018 r.
  04 / 10 / 2018 Spotkanie „Udział projektów realizowanych w ramach Europejskiej Współpracy Terytorialnej na terenie województwa kujawsko-pomorskiego w rozwoju regionu”- Toruń, 4 października 2018 r.
  godzina:
  miejsce: Toruński Park Technologiczny
  organizator: Kujawsko-Pomorskie Samorządowe Stowarzyszenie „Europa Kujaw i Pomorza"

  Informujemy, że dziś został uruchomiony nabór uczestników na spotkanie „Udział projektów realizowanych w ramach Europejskiej Współpracy Terytorialnej na terenie województwa kujawsko-pomorskiego w rozwoju regionu”. Nabór prowadzony jest na stronie internetowej: http://www.ekip.kujawsko-pomorskie.pl/index.php/szkolenia Termin: 4 października 2018 Miejsce: Toruńska Agencja Rozwoju Regionalnego, ul. Włocławska 167, Toruń Program: pobierz INFORMACJA w związku z przetwarzaniem danych osobowych przez EKIP:  zapoznaj się

  czytaj więcej
 • 04 / 10 / 2018 Bezpłatne szkolenie: Zarządzanie ryzykiem walutowym w transakcjach zagranicznych (kontraktach handlowych z firmami z Unii Europejskiej) – Bydgoszcz, 4-5 października 2018 r.
  04 / 10 / 2018 Bezpłatne szkolenie: Zarządzanie ryzykiem walutowym w transakcjach zagranicznych (kontraktach handlowych z firmami z Unii Europejskiej) – Bydgoszcz, 4-5 października 2018 r.
  godzina:
  miejsce: Hotel Mercure - Bydgoszcz Sepia
  organizator: Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego oraz firma DMK

  Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego oraz firma DMK zapraszają na bezpłatne szkolenie „Zarządzanie ryzykiem walutowym w transakcjach zagranicznych (kontraktach handlowych z firmami z Unii Europejskiej)”, które odbędzie się w dniach 4-5.10.2018 r., w godz. 9.00-16.00 w Hotelu Mercure – Bydgoszcz Sepia (ul. Marszałka Focha 20, 85-070 Bydgoszcz). Szkolenie adresowane jest dla wszystkich przedsiębiorców, którzy prowadzą działalność eksportową, importową lub posługują się zagranicznymi walutami w obrotach handlowych. Wiedza i przykłady praktyczne przekazane podczas dwudniowego seminarium, pozwolą lepiej wykorzystać możliwości zabezpieczenia się przed […]

  czytaj więcej
WIĘCEJ WYDARZEŃ