Toruński Park Technologiczny Miejsce inspirowania innowacjiPL / EN

Wydarzenia

Dzisiaj jest:
23 wrzesień 2021
wybierz inną datę
20 / 09 / 2021

Międzynarodowa Giełda Kooperacyjna podczas Konferencji POLISHOPA Design Thinking w dniach 20-21 września 2021 r.

baner

organizator: Toruńska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A., SHOPA Sp. z o.o.
formuła: online
data: 20-21 września 2021 r.

Toruńska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. serdecznie zaprasza przedsiębiorców, ekspertów, specjalistów, entuzjastów  i wszystkich zainteresowanych wykorzystaniem metod Design Thinking* oraz Service Design** w tworzeniu innowacyjnych produktów i usług,  poszukiwaniu niestandardowych rozwiązań, czy projektowaniu usług zorientowanych na użytkownika do udziału w Międzynarodowej Giełdzie Kooperacyjnej POLISHOPA Business Match 2021 towarzyszącej tegorocznej Konferencji POLISHOPA Design Thinking, która odbędzie się wirtualnie od 20 do 21 września 2021 r.

link do rejestracji: https://polishopa-2021-online-business-match.b2match.io/home

link do wydarzenia: https://polishopa.pl/

W celu zapisania się na Giełdę Kooperacyjną należy:

•    do dnia 19.09.2021 r. zarejestrować firmę za pośrednictwem systemu:

https://polishopa-2021-online-business-match.b2match.io/home

•    utworzyć konto firmowe,

•    zalogować się do systemu za pośrednictwem linka otrzymanego na podany wcześniej adres mailowy,

•    należy uzupełnić profil firmowy o propozycję współpracy w zakresie oferty produktu, usługi, projektu, inwestycji czy zapotrzebowania na konkretny rodzaj porozumienia.

Proces rejestracji odbywa się w języku angielskim.
Udział w Giełdzie Kooperacyjnej POLISHOPA Business Match jest BEZPŁATNY!

Dodatkowo, dla wszystkich osób, które zarejestrują się na giełdę kooperacyjną, pierwsze 3 godziny Konferencji są nieodpłatne!

Więcej informacji  udziela:

Magdalena Frank
tel. 56 699 55 25
e-mail: magdalena.frank@tarr.org.pl

*design thinking –  (myślenie projektowe) to metoda tworzenia innowacyjnych produktów i usług w oparciu o głębokie zrozumienie problemów i potrzeb użytkowników.

**service design – (projektowanie usług) to tworzenie nowych i optymalizacja istniejących usług we wszystkich wymiarach: modelu biznesowego, komunikacji, procesów biznesowych, procesów interakcji klienta z firmą – wszystko w podejściu zorientowanym na użytkownika.

belka logotypów

 

 • 23 / 09 / 2021 Konferencja Trendy Biznesu 2021- Bydgoszcz, 23 września
  23 / 09 / 2021 Konferencja Trendy Biznesu 2021- Bydgoszcz, 23 września
  godzina:
  miejsce: Bydgoskie Centrum Targowo-Wystawiennicze
  organizator: Pracodawcy Pomorza i Kujaw

  Pracodawcy Pomorza i Kujaw oraz Agencja Marketingowa TANDEM już po raz czwarty zapraszają na konferencję Biznes Trendy 2021, która odbędzie się 23 września 2021 r. (czwartek) w Bydgoskim Centrum Targowo-Wystawienniczym. Tegoroczna edycja wydarzenia poruszy kwestie nowej rzeczywistości biznesowej, wyzwań w organizacji firmy oraz trendów w biznesie na przykładzie doświadczeń konkretnych marek. Na scenie Biznes Trendy 2021 wystąpią eksperci ze świata nauki i biznesu, którzy podsumują ostatnie miesiące oraz postarają się odpowiedzieć na pytanie, jak dostosować działalność do nowych realiów rynkowych. […]

  czytaj więcej
 • 20 / 09 / 2021 Międzynarodowa Giełda Kooperacyjna podczas Konferencji POLISHOPA Design Thinking w dniach 20-21 września 2021 r.
  20 / 09 / 2021 Międzynarodowa Giełda Kooperacyjna podczas Konferencji POLISHOPA Design Thinking w dniach 20-21 września 2021 r.
  godzina:
  miejsce: online
  organizator: Toruńska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.

  organizator: Toruńska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A., SHOPA Sp. z o.o. formuła: online data: 20-21 września 2021 r. Toruńska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. serdecznie zaprasza przedsiębiorców, ekspertów, specjalistów, entuzjastów  i wszystkich zainteresowanych wykorzystaniem metod Design Thinking* oraz Service Design** w tworzeniu innowacyjnych produktów i usług,  poszukiwaniu niestandardowych rozwiązań, czy projektowaniu usług zorientowanych na użytkownika do udziału w Międzynarodowej Giełdzie Kooperacyjnej POLISHOPA Business Match 2021 towarzyszącej tegorocznej Konferencji POLISHOPA Design Thinking, która odbędzie się wirtualnie od 20 do 21 września 2021 r. link do rejestracji: https://polishopa-2021-online-business-match.b2match.io/home link do wydarzenia: https://polishopa.pl/ […]

  czytaj więcej
 • 07 / 09 / 2021 Wtorki z Eksportem: „EXPO DUBAJ – OKNO NA ŚWIAT DLA KUJAWSKO-POMORSKICH EKSPORTERÓW” – webinar, 7 września 2021 r.
  07 / 09 / 2021 Wtorki z Eksportem: „EXPO DUBAJ – OKNO NA ŚWIAT DLA KUJAWSKO-POMORSKICH EKSPORTERÓW” – webinar, 7 września 2021 r.
  godzina:
  miejsce: online
  organizator: Enterprise Europe Network

  Enterprise Europe Network przy Toruńskiej Agencji Rozwoju  zaprasza przedsiębiorców sektora MŚP, w szczególności z województwa kujawsko-pomorskiego, do udziału w szkoleniu online pn.: „EXPO DUBAJ – okno na świat DLA KUJAWSKO-POMORSKICH eksporterów”. Termin szkolenia: 7 września 2021 r. (wtorek) Miejsce i czas szkolenia: On-line, platforma internetowa Microsoft Teams, godz. 9.00-12.00. Cel szkolenia Mając na uwadze fakt szeroko zakrojonych przygotowań Polski do udziału w EXPO DUBAJ 2020, chcielibyśmy kujawsko-pomorskim przedsiębiorcom przedstawić: możliwości nawiązania relacji biznesowych z partnerami z Bliskiego Wschodu i Afryki Północnej, […]

  czytaj więcej
 • 15 / 07 / 2021 Spotkania B2B: Inn4mech 2021 – online, 15 lipca 2021 r.
  15 / 07 / 2021 Spotkania B2B: Inn4mech 2021 – online, 15 lipca 2021 r.
  godzina:
  miejsce: online
  organizator: Enterprise Europe Network

  Spotkania matchmakingowe, organizowane w ramach Konferencji Inn4Mech 2021 (https://www.inn4mech.eu/en) skupiają firmy, ośrodki badawcze z wielu krajów Europy. To wyjątkowa okazja do generowania nowych transferów technologii oraz kontaktów i kontraktów biznesowych. Spotkania będą odbywać się online i będą umawiane z wyprzedzeniem za pośrednictwem tej strony internetowej. Główne tematy spotkań B2B będą związane z mechatroniką pojazdów: Symulacja Rozszerzona/wirtualna rzeczywistość Sztuczna inteligencja/uczenie maszynowe Technologie ekologizacji pojazdów Technologia napędu Technologia czujników Rozwój oprogramowania Produkcja przyrostowa / druk 3D Nowe/innowacyjne materiały Dlaczego warto uczestniczyć? Jako […]

  czytaj więcej
 • 08 / 07 / 2021 Forum Finansowania MMŚP: „Dostęp przedsiębiorców do kredytu w okresie wychodzenia z pandemii” – online, 8 lipca 2021 r.
  08 / 07 / 2021 Forum Finansowania MMŚP: „Dostęp przedsiębiorców do kredytu w okresie wychodzenia z pandemii” – online, 8 lipca 2021 r.
  godzina:
  miejsce: online
  organizator: Krajowy Punkt Kontaktowy ds. Instrumentów Finansowych Programów UE
  WEŹ UDZIAŁ

  Tegoroczne Forum jest edycją szczególną, tak jak szczególny jest rok 2021 – czas pandemii, ale również rozpoczęcie etapu wychodzenia z wprowadzonych ograniczeń zarówno w życiu społecznym jak i gospodarczym, co skutkuje koniecznością umożliwienia uzyskania nowych instrumentów dla rozwoju gospodarczego. Celem konferencji jest wspólna analiza i zaprezentowanie aktualnej i kompleksowej informacji nt. dostępu przedsiębiorców do kredytu i innych usług finansowych, w tym omówienie nowych uwarunkowań regulacyjnych oraz planowanych instrumentów publicznego wsparcia finansowania zewnętrznego dla biznesu. Podczas forum przedstawimy najnowsze raporty o […]

  czytaj więcej
WIĘCEJ WYDARZEŃ