Toruński Park Technologiczny Miejsce inspirowania innowacjiPL / EN

Wydarzenia

Dzisiaj jest:
7 kwiecień 2020
wybierz inną datę
16 / 03 / 2020

/ZMIANA TERMINU/Giełda Kooperacyjna na Forum WELCONOMY

 

 

 


W związku z decyzją organizatorów o przełożeniu Forum Gospodarczego Welconomy, informujemy, że giełda kooperacyjna nie odbędzie się we wskazanym terminie. O wszelkich zmianach będziemy Państwa informować na bieżąco.


Międzynarodowa giełda kooperacyjna wraz z prezentacją potencjału gospodarczego rynków zagranicznych podczas Forum Gospodarczego Welconomy w dn. 16 marca 2020 r, CKK Jordanki w Toruniu. 

Toruńska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. serdecznie zaprasza wszystkich przedsiębiorców z sektora MŚP oraz wszystkie zainteresowane osoby do udziału w bezpłatnej giełdzie kooperacyjnej, która odbędzie się podczas Forum Gospodarczego Welconomy w dn. 16 marca 2020 r. w CKK Jordanki w Toruniu (https://welconomy.pl/).

W ramach tego wydarzenia zostaną zaprezentowane możliwości nawiązania współpracy handlowej i gospodarczej z takimi krajami jak:

→ Angola,
→ Białoruś,
→ Bośnia i Hercegowina,
→ Brazylia,
→ Chiny,
→ Indie,
→ Indonezja, 
→ Kolumbia,
→ Serbia.

W giełdzie kooperacyjnej udział wezmą przedsiębiorcy zagraniczni reprezentujący następujące branże:

1.  firma zajmująca się przetwórstwem odpadów rybnych, mięsnych, produkcją i zbytem nawozów azotowych, przemysłem nawozowym, cukierniczym. Poszukiwani partnerzy w powyższych dziedzinach.

2. firma specjalizująca się w obsłudze i magazynowaniu  ładunków płynnych i sypkich. Posiada niezbędną infrastrukturę portową, nowoczesne technologie automatycznego rozładunku i załadunku towarów, transportu i magazynowania, rozwiązania logistyczne, w tym obsługę portową ciągłych przepływów towarów, spedycję, dystrybucję ładunków, agencję statków.

3. firma zajmuje się ochroną wód, hydroenergią, energią cieplną, energią jądrową, energią wiatru, instalację elektromechaniczną, przesyłaniem i przetwarzanie energii, projektowaniem i budową budynków przemysłowych i cywilnych, produkcją cementu i cywilnych materiałów wybuchowych.  Zakres współpracy jaki poszukuje firma:  przedsiębiorstwa budowlane w zakresie ochrony wód, inżynierii wodnej, hydroenergetyki, energetyki, infrastruktury, ochrony środowiska i energii odnawialnej.

4. firma specjalizująca się w produkcji, dystrybucji i doradztwie technicznym w doborze komponentów do budowy maszyn i urządzeń przemysłowych. Światowy lider w produkcji elementów przeniesienia napędu oraz specjalistycznych akcesoriów mechaniki maszyn, wykorzystywanych w różnorodnych branżach: przemyśle drzewnym, tekstylnym, spożywczym, rolnictwie, transporcie, hydraulice i innych.

5.  firma zajmuje się sprzedażą i dystrybucją maszyn rolniczych.

6. producent i dystrybutor żelatyny. Poszukuje do współpracy firmy w wymienionym zakresie.

Uwaga: Wszyscy uczestnicy rozmów mogą wziąć bezpłatny udział w Forum!

Zgłoszenia proszę przesłać e-mailem na adres podany poniżej.

Więcej informacji udziela: Magdalena Frank tel. 56 699 55 25 e-mail: magdalena.frank@tarr.org.pl

W ramach projektu: „Wsparcie umiędzynarodowienia kujawsko-pomorskich MŚP oraz promocja potencjału gospodarczego regionu” realizowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020, Osi Priorytetowej 1. Wzmocnienie innowacyjności i konkurencyjności gospodarki regionu, Działanie 1.5 Opracowanie i wdrożenie nowych modeli biznesowych dla MŚP, Poddziałania 1.5.2 Promocja gospodarcza regionu współfinansowany ze środków Unii Europejskiej (Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego) i krajowych środków publicznych.

 • 02 / 06 / 2020 Misja gospodarcza do Tajwanu na Targi Computex Taipei i InnoVEX 2020 – Tajpej, Tajwan, 2-6 czerwca 2020 r.
  02 / 06 / 2020 Misja gospodarcza do Tajwanu na Targi Computex Taipei i InnoVEX 2020 – Tajpej, Tajwan, 2-6 czerwca 2020 r.
  godzina:
  miejsce: Tajpej, Tajwan
  organizator: Tajwańska Rada Rozwoju Handlu Zagranicznego

  Toruńska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. w imieniu Tajwańskiej Rady Rozwoju Handlu Zagranicznego serdecznie zaprasza startupy oraz wszystkie firmy reprezentujące branże ICT i IoT  do udziału w misji gospodarczej, która odbędzie się od 2 do 6 czerwca br. w Tajpej  na Tajwanie podczas jednych z największych na świecie targów teleinformatycznych i nowych technologii „Computex Taipei” oraz „InnoVEX 2020”. Tegoroczna edycja będzie poruszała tematy z zakresu sztucznej inteligencji, internetu rzeczy, 5G, edge computing, cyberbezpieczeństwa, gamingu, innowacji i startupów.   W ramach misji […]

  czytaj więcej
 • 27 / 03 / 2020 Giełda kooperacyjna podczas targów budowlanych i wyposażenia wnętrz BUD- GRYF & HOME 2020 – Szczecin
  27 / 03 / 2020 Giełda kooperacyjna podczas targów budowlanych i wyposażenia wnętrz BUD- GRYF & HOME 2020 – Szczecin
  godzina:
  miejsce: Szczecin
  organizator: Enterprise Europe Network

  Termin targów budowlanych i wyposażenia wnętrz BUD- GRYF & HOME 2020 oraz giełdy kooperacyjnej zostaje przesunięty na JESIEŃ 2020 (dokładny termin zostanie podany w przyszłości). Targi budowlane i wyposażenia wnętrz BUD-GRYF & HOME to wydarzenie skierowane do firm i osób zainteresowanych nowymi technologiami, materiałami, produktami z branży budowniczej i wnętrzarskiej, a także energią konwencjonalną i odnawialną. Do uczestnictwa skłaniają liczne nowinki branżowe, porady ekspertów, wystawy, konkursy, warsztaty oraz międzynarodowa giełda kooperacyjna. Giełda kooperacyjna obejmować będzie trzy główne zagadnienia takie jak […]

  czytaj więcej
 • 01 / 04 / 2020 Giełda kooperacyjna podczas XIII targów obróbki metali, obrabiarek i narzędzi STOM-TOOL – Kielce, 23 września 2020 r.
  01 / 04 / 2020 Giełda kooperacyjna podczas XIII targów obróbki metali, obrabiarek i narzędzi STOM-TOOL – Kielce, 23 września 2020 r.
  godzina:
  miejsce: Kielce
  organizator: Enterprise Europe Network

  Zmiana terminu giełdy kooperacyjnej STOM-TOOL – nowy termin giełdy to 23.09.2020 r. Jedne z największych i najważniejszych targów w Europie Środkowo- Wschodniej dedykowane dla przemysłu metalowego, narzędziowego i maszynowego STOM-TOOL odbędą się w dniach od 22 września do 24 września 2020 r. w Kielcach ( zmiana terminu ).  Wydarzenie rok do roku cieszy się coraz większym zainteresowaniem – w ubiegłym roku gościło 500 firm z 32 krajów świata. Nawiązaniu współpracy międzynarodowej sprzyjać będzie podczas targów organizowana giełda kooperacyjna – rejestracja […]

  czytaj więcej
 • 10 / 03 / 2020 Wtorki z eksportem w Toruńskim Parku Technologicznym: Skandynawia – Toruń, 10 marca 2020 r.
  10 / 03 / 2020 Wtorki z eksportem w Toruńskim Parku Technologicznym: Skandynawia – Toruń, 10 marca 2020 r.
  godzina:
  miejsce: Toruński Park Technologiczny
  organizator: Enterprise Europe Network

  Enterprise Europe Network przy Toruńskiej Agencji Rozwoju Regionalnego wraz z firmą Rynek Nordycki ma przyjemność zaprosić przedsiębiorców sektora MŚP do udziału w spotkaniu informacyjnym: Wtorki z eksportem w Toruńskim Parku Technologicznym: Skandynawia. Dlaczego warto przyjść? Uczestnicy spotkania będą mogli zapoznać się z możliwościami jakie oferuje rynek skandynawski pod kątem współpracy biznesowej Przedstawimy możliwie najbardziej praktyczne informacje dla polskich przedsiębiorców wraz z przykładami „z życia” opisującymi realia współpracy z partnerem zagranicznym. Wskażemy różnice kulturowe w samym podejściu do prowadzenia biznesu Omówimy […]

  czytaj więcej
 • 16 / 03 / 2020 /ZMIANA TERMINU/Giełda Kooperacyjna na Forum WELCONOMY
  16 / 03 / 2020 /ZMIANA TERMINU/Giełda Kooperacyjna na Forum WELCONOMY
  godzina: 13:00
  miejsce: CKK Jordanki
  organizator: Toruńska Agencja Rozwoju Regionalnego

        W związku z decyzją organizatorów o przełożeniu Forum Gospodarczego Welconomy, informujemy, że giełda kooperacyjna nie odbędzie się we wskazanym terminie. O wszelkich zmianach będziemy Państwa informować na bieżąco. Międzynarodowa giełda kooperacyjna wraz z prezentacją potencjału gospodarczego rynków zagranicznych podczas Forum Gospodarczego Welconomy w dn. 16 marca 2020 r, CKK Jordanki w Toruniu.  Toruńska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. serdecznie zaprasza wszystkich przedsiębiorców z sektora MŚP oraz wszystkie zainteresowane osoby do udziału w bezpłatnej giełdzie kooperacyjnej, która odbędzie się […]

  czytaj więcej
WIĘCEJ WYDARZEŃ