Toruński Park Technologiczny Miejsce inspirowania innowacjiPL / EN

Kariera

Kariera w szerszej
perspektywie

06 / 05 / 2020

Specjalista ds. kadr i płac

Toruńska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. zatrudni na zastępstwo na stanowisko: Specjalista ds. kadr i płac Miejsce pracy: Toruń

ZADANIA :

  • Rozliczanie czasu pracy pracowników, naliczanie wynagrodzeń, sporządzanie list płac oraz rozliczanie umów cywilnoprawnych,
  • Wprowadzanie i aktualizacja danych w systemie kadrowo-płacowym,
  • Weryfikacja kompletności i prawidłowości naliczenia zmiennych elementów wynagrodzenia (premie, ekwiwalenty, nagrody, godziny nadliczbowe i inne),
  • Sporządzanie zgłoszeń i deklaracji do ZUS, US, GUS, PFRON,
  • Przygotowanie raportów oraz analiz z zakresu kadr i płac oraz kosztów pracy,
  • Wystawianie wymaganych przepisami dokumentów oraz zaświadczeń dla pracowników,
  • Śledzenie zmian w przepisach prawa pracy i ubezpieczeń społecznych ich interpretacja dla potrzeb firmy.

WYMAGANIA :

  • co najmniej 2 -letniego doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • praktycznej znajomości przepisów prawa pracy, podatków i ubezpieczeń społecznych,
  • znajomości różnych form zatrudniania oraz praktycznej umiejętności rozliczania tych umów,
  • praktycznej wiedzy z zakresu administracji kadrowej i prowadzenia akt osobowych,
  • umiejętności sporządzania deklaracji ZUS, podatkowych do US, statystycznych do GUS,
  • wiedzy w obszarze naliczania wynagrodzenia z umów o prace i umów cywilnoprawnych,
  • odpowiedzialności, terminowości, samodzielności i rzetelności w codziennej pracy,
  • znajomość programu ENOVA będzie dodatkowym atutem,
  • bardzo dobrej znajomości pakietu Office, w szczególności biegłości w programie Excel.

OFERUJEMY:

  • pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • wynagrodzenie i ofertę pracy adekwatną do zajmowanego stanowiska,
  • samodzielność w realizacji powierzonych zadań,
  • zdobycie doświadczenia w firmie skupiającej profesjonalną kadrę specjalistów,
  • możliwość uczestniczenia w szkoleniach,
  • pakiet socjalny a w nim: prywatna opieka medyczna

Oferty prosimy kierować na adres: renata.wichrowska@tarr.org.pl

Dane kontaktowe:

Renata Wichrowska
Starszy Specjalista (56) 699-55-00
WIĘCEJ OGŁOSZEŃ