Toruński Park Technologiczny Miejsce inspirowania innowacjiPL / EN

Kariera

Kariera w szerszej
perspektywie

03 / 01 / 2020

Specjalista do działu Enterprise Europe Network

Toruńska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. aktualnie poszukuje specjalisty do działu Enterprise Europe Network.

Wymagania obowiązkowe:

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • wykształcenie wyższe (absolwenci kierunków: handel zagraniczny, biznes międzynarodowy i pokrewne)
  • biegła umiejętność obsługi komputera (Microsoft Office oraz Internet, poczta elektroniczna).

Wymagania fakultatywne:

  • roczny staż pracy w firmie produkcyjnej lub usługowej w dziale eksportu/handlu zagranicznego,
  • doświadczenie w pozyskiwaniu i obsłudze klientów,
  • doświadczenie w realizacji projektów międzynarodowych,
  • przygotowanie analiz rozwojowych w zakresie rozwoju firm na rynkach zagranicznych (np. strategie eksportowe, plany rozwoju eksportu)
  • zdolność analitycznego myślenia, samodzielność i zaangażowanie.

Osoba zatrudniona, poprzez swoje działania, odpowiedzialna będzie za:

  • zwiększanie liczby międzynarodowych porozumień handlowych, zawieranych pomiędzy firmami z sektora MŚP,
  • wprowadzanie nowych produktów, usług, procesów biznesowych w firmach sektora MŚP, poprzez działania projektowe UE,
  • promocję ośrodka sieci Enterprise Europe Network oraz Toruńskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A.

Zadania zatrudnionej osoby:

  • organizacja spotkań biznesowych i konsultacji dla klientów ośrodka sieci Enterprise Europe Network w zakresie świadczonych usług,
  • wsparcie firm MŚP w zakresie negocjacji oraz zawierania porozumień o współpracy w określonych obszarach gospodarczych,
  • dostarczanie usług doradczych w zakresie pozyskiwania finansowania projektów oraz funkcjonowania firm na obszarze Jednolitego Rynku Europejskiego,
  • współpraca i stały kontakt z partnerami zagranicznymi oraz krajowymi w zakresie realizacji działań projektowych,
  • monitorowanie satysfakcji klienta oraz konsultowanie kwestii związanych z funkcjonowaniem firm na Jednolitym Rynku UE.

Oferujemy:

  • pracę w młodym, dynamicznie rozwijającym się zespole,
  • współpracę z zagranicznymi partnerami sieci Enterprise Europe Network,
  • motywujący system wynagradzania,
  • system szkoleń w kraju i za granicą,
  • innowacyjne narzędzia pracy,
  • kurs języka angielskiego doskonalący umiejętności konwersacyjne.

Dane kontaktowe:

Lidia Chumowicz
Kierownik ośrodka sieci Enterprise Europe Network 56 699 54 80
Wszystkich zainteresowanych pracą na powyższym stanowisku prosimy o przesłanie aktualnego CV do dnia 17.02.2020 na adres: lidia.chumowicz@tarr.org.pl.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu niniejszej rekrutacji prowadzonego przez Toruńską Agencję Rozwoju Regionalnego S.A. z siedzibą w Toruniu, ul. Włocławska 167, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.
WIĘCEJ OGŁOSZEŃ