Toruński Park Technologiczny Miejsce inspirowania innowacjiPL / EN

Kariera

Kariera w szerszej
perspektywie

06 / 05 / 2020

Księgowa/y

Toruńska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. zatrudni Pracownika na Stanowisko: Księgowa/yMiejsce pracy: Toruń

Zadania:

  • Kontrola formalna dokumentów przed dekretacją i księgowaniem
  • Dekretowanie i księgowanie faktur, raportów kasowych i rozliczenia zaliczek
  • Prowadzenie rejestru vat naliczonego i należnego
  • Potwierdzanie i uzgadnianie sald kont z kontrahentami, bieżąca analiza kont rozrachunkowych
  • Uczestnictwo w przygotowywaniu sprawozdań finansowych
  • Księgowanie wyciągów bankowych
  • Rozliczanie delegacji służbowych
  • Wykonywanie innych poleceń służbowych przełożonych

Wymagania:

  • Wykształcenie ekonomiczne
  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Znajomość pakietu Ms Office
  • Wysoka motywacja i zaangażowanie w realizację powierzonych zadań
  • Samodzielność, punktualność
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej

Preferencje:

  • Znajomość przepisów prawa podatkowego,
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • Znajomość oprogramowania ENOVA będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • wynagrodzenie i ofertę pracy adekwatną do zajmowanego stanowiska,
  • samodzielność w realizacji powierzonych zadań,
  • zdobycie doświadczenia w firmie skupiającej profesjonalną kadrę specjalistów,
  • możliwość uczestniczenia w szkoleniach,
  • pakiet socjalny a w nim: prywatna opieka medyczna.

Oferty prosimy kierować na adres: renata.wichrowska@tarr.org.pl

Dane kontaktowe:

Renata Wichrowska
Starszy Specjalista (56) 699-55-00
WIĘCEJ OGŁOSZEŃ